Kadetkinje i pioniri gostovali u Požarevcu

01.10.2017. Kadetkinje i pioniri našeg kluba gostovali su košarkaškom klubu „Požarevac“ i prikazali dobru igru.

Pioniri su nakon loše igre u prvoj četvrtini u nastavku odigrali odličnu utakmicu, ali nisu uspeli da pobede odličnu i u šutu veoma raspoloženu ekipu domaćina. Konačan rezultat bio je 74:64. Pokazali su naši momci da ove sezone nikome neće biti lako da ih pobedi. Najefikasniji na ovom meču bili su Novica i Stefan Vranić sa 13, odnosno 12 postignutih poena. Odlično je igrao i Mihajlo Janićijević, posebno u trećoj četvrtini, a postigao je 10 poena.

12. Stojmanovski Vasilije.

Kadetkinje su odigrale prvu pripremnu utakmicu protiv ekipe Požarevca i zabeležile pobedu rezultatom 49:70. Sjajno su naše devojke otvorile utakmicu i povele rezultatom 23:03. U nastavku sve igračice su dobile priliku da steknu neophodno iskustvo igranja utakmice koje će im značiti u prvoj takmičarskoj sezoni. Najefikasnija je bila Kristina Spasić sa 18 postignutih poena. Pored nje, dvocifrene su bile i Anastasija Torlaković sa 16, Nina Stevanović sa 13 i Aleksandra Nešić sa 12 postignutih poena.